Hoge bloeddruk

Een oudere buurman van mij van 82 jaar lijdt aan symptomen waarvan hij vermoedt dat ze worden veroorzaakt door zijn medicatie voor een te hoge bloeddruk. Hij slikt dagelijks levothyroxine 150 mcg, aspirine 150 mcg, nifedipine 30 mg, alfuzocine 400 mcg en atenolol 12,5 mg. Hij is bij tijden verward, herkent mensen niet en zijn korte en lange geheugen functioneren wisselend. Hij denkt dat hij zich beter zal voelen als hij zijn medicatie enkele dagen zou kunnen stoppen. KUNNEN ZIJN HUIDIGE SYMPTOMEN EEN GEVOLG ZIJN OF VERSTERKT WORDEN DOOR ZIJN GENEESMIDDELENREGIME?- DM, York Op de eerste plaats, laat uw buurman niet op eigen houtje iets aan de therapie veranderen. Alle wijzigingen in zijn behandeling moeten onder leiding van een arts gebeuren.Niettemin is het zo dat ... ...

Lees het hele artikel:

Bestel dit nummer of    log in als u abonnnee bent.

Trefwoorden
hoge bloeddruk, hypertensie, combinatie van medicijnen meditatie